یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

 : 

.
ان آی تی
دستگاه با انتقال امواج روس سطح ماده موجود در هولدر اندازه گیری در نقاط متفاوت اندازه گیری را انجام می دهد . این کار را توسط چشمه نورانی متحرک روی سطح ماده طی مسیر یک دایره انجام می دهد . در هنگام چرخش چشمه نورانی انتقال امواج صورت گرفته اندازه گیری می شود که این امواج در طول موج مشخص و طی 16 نقطه پیوسته و متساوی تایید می شوند . همراه با اندازه گیری نمونه مقیاس داخلی دستگاه نیز با توجه به فیلتر نوری با افت بالا همزمان سنجیده می شود . دستگاه بعد از گرفتن میانگین نتایج بدست آمده از اندازه گیری ، درصد شاخصه موجود در نمونه اندازه گرفته شده را مطابق با معادله تعریف شده در کالیبراسیون دستگاه مخاسبه خواهد کرد . معادلات کالیبراسیون توسط کامپیوتر انجام شده و از طریق فلش مموری به حافظه دستگاه انتقال می یابد
اندازه گیری کلیه دانه ها و آرد
اندازه گیری پارامترهای کیفیت ( پروتئین ، رطوبت ،گلوتن ، خاکستر ،ضریب زلنی ، چربی ، سختی )
قابل حمل
پایداری طولانی کالیبراسیون
اندازه گیری بر اساس طول یک موج
دقت فوق العاده و کاربرد بسیار ساده
وجود پرینتر بر روی دستگاه

 

 دستگاه هکتو لیتر
اطلاعات فنی :
اندازه گیری وزن حجمی غلاتی چون برنج ، گندم ، ذدت ، عدس
برآورد کردن بازدهی آرد از روی وزن حجمی
مجهز به ترازوی دیجیتال با دقت دهم اعشار
ابعاد دستگاه : 90*410*180 میلی متر
وزن :3/5 کیلوگرم
گارانتی : دو سال و ده سال خدمات پس از فروش
دستگاه فالینگ نامبر
اطلاعات فنی :
قابلیت اندازه گیری فعالیت آنزیم آمیلو لیتیک در گندم و آرد
انجام آزمایش فالینگ
اندازه گیری آنزیم آلفا آمیلاز طبیعی
انجام آزمایش فونگال
کارکرد دستگاه مطابق با استانداردهای iso-aacc-icc
کاربرد روش برای دانه هایی مثل جو گندم چاودار و آرد
تعیین نقطه جوش بر اساس سطح دریا بطور خودکار با قابلیت تعیین ( گرم وزن ) بر اساس رطوبت ماده
انجام کنترل آسان از طریق صفحه نمایش گر گرافیکی
دارای پرینتر حرارتی
صفحه کلید با روکش ضد سایش
سیستم تعیین سطح آب
تعیین میزان اختلالات به صورت اتوماتیک
ابعاد دستگاه : 545*458*187
وزن :32 کیلو گرم
منبع تغذیه :230 ولت
گارانتی : دو سال و ده سال خدمات پس از فروش
 دستگاه خشک کن گلوتن
اطلاعات فنی
تعیین قدرت جذب آب در بین نمونه های دارای ارزش یکسان در گلوتن مرطوب
اندازه گیری گلوتن خشک با دمای 150 درجه سانتی گراد به مدت 4 دقیقه
صفحه دارای سه هشدار نوری شامل :  on-off-power
کنترل دستگاه بوسیله میکرو پروسسور
تنظیم زمان کارکرد دستگاه بطور خودکار
سیگنال صدا پایان هر تست
ابعاد دستگاه :230*90*180 میلی متر
وزن :108 کیلوگرم
منبع تغذیه : 220 وات
گارانتی : دو سال و ده سال خدمت پس از فروش
دستگاه شستشوی گلوتن
دستگاه شستشوی گلوتن شرکت ماشین آلات یوجه باش، مطابق با ضوابط عمومی شستشوی گلوتن و به صورت کاملا خودکار کار می کند. این دستگاه که دارای دو عدد قطعه شستشو در راست و چپ است، در عین حال می تواتد دو نمونه متفاوت را شستشو دهد. در روی دستگاه به غیر از دکمه روشن-خاموش دستگاه دکمه دیگری وجود ندارد. کلیه کنترل ها از روی صفحه ال سی دی اشاره ای موجود در روی دستگاه انجام می شود. مدت مخلوط کردن و شستشو از روی صفحه ال سی دی اشاره ای موجود در روی دستگاه قابل تغییر می باشد. در روی صفحه اشاره ای اطلاعاتی از قبیل تاریخ، ساعت، مدت تست و موقعیت عملکرد قابل مشاهده می باشد. این دستگاه پایان مدت تست را با سیگنال به کاربر اطلاع می دهد. این دستگاه در عین حال مطابق با روش شستشوی گلوتن آرد سبوس دار نیز می باشد. مخزن آب دستگاه شستشوی گلوتن دارای کنترل حرارتی که به عنوان دستگاه کمکی در دستگاه شستشوی گلوتن مورد استفاده قرار می گیرد، باعث می شود که دمای آب به صورت خودکار در 30 درجه سانتی گراد قرار گیرد.

 

  

   دستگاهی است که جهت تهیه آرد گندم، کنترل کیفیت آرد و   تعیین  اثرات  مواد  افزودنی  (اسید  اسکوربیک، آنزیم های سلولاتیک، آنزیم های اکسیدان) مورد استفاده قرار می گیرد. در حین آماده کردن خمیر با دستگاه تحت شرایط ثابت، مقدار آب مورد نیاز آرد ، فشار  ثابت  و  همچنین  در  حین  پف  کردن خمیر مقادیر مقاومت (P)، کشش (L)،  نیرو (W) را می توان مشخص  کرد.   در مدت   زمان   بسیار   کوتاه ویژگی خمیر  را  به  شما  می دهد.  گرافیک  و  نتایجی  که  از  طریق  برنامه  نرم افزار   دستگاه  محاسبه  می شود را می توانید از روی مانیتور مشاهده کنید. 
مقادیر به دست آمده با دستگاه RHEOGRAPH
-          مقاومت/پایداری در برابر فشار (P)
-          طول کشش- نمودار پایه (L)
-          انرژی
 
 
آسیاب گندم خشک و مرطوب
آسیاب گندم خشک و مرطوب شرکت ماشین آلات یوجه باش از دو قسمت تشکیل شده است. سمت راست دستگاه که قسمت اول آن می باشد (بخش شکننده) دارای دو عدد ظرف جمع آوری می باشد. سمت چپ دستگاه که قسمت دوم آن می باشد دارای یک عدد ظرف جمع آوری می باشد. آسیاب گندم خشک و مرطوب شرکت ماشین آلات یوجه باش به گونه ای طراحی شده است که از لحاظ استفاده آسان باشد و در محیط لابراتوار جای کمتری اشغال کند. تمیزی، مراقبت، باز کردن و بستن توپ های غلتک و کنترل این دستگاه بسیار آسان است. توپ های غلتک تا 55-50 hcr سخت شده اند. غلتک های صاف و دندانه دار از فولاد مخصوص همراه با تیغه های مخصوص با 0% خطا تولید شده است. در قسمت شکننده دوم پس از اتمام آسیاب آرد سبوس دار غلتک های صاف با یک مکانیزم مخصوص از یکدیگر دور می شوند. نصب و استفاده از ظرف جمع آوری آرد، آرد سبوس دار و گندم بسیار آسان می باشد. در حین آسیاب آرد نباید به خارج بریزد. قابلیت آسیاب گندم ها در آسیاب های مخصوص لابراتوار به طور مستقیم قابل تعیین می باشد. 3 عدد غلتک شکننده، 2 عدد غلتک نازک کاری با استفاده از اضافه های 160 μ  - 800 μ  - 160 μ به صورت 6 بخش (آردهای B1-B2-B3 و آردهای C1-C2-C3) آرد و گندم سخت و گندم نازک به دست می آید. در اینجا مهمترین مسئله مقدار آرد می باشد. در گندم بازدهی آرد بسته به تابستانی و زمستانی بودن آن ویا سخت ویا نرم بودن آن تغییر می کند. چنانچه بازدهی آرد از 65% بیشتر باشد خوب، بین 50 الی 60% متوسط و از 50% کوچکتر کم قبول می شود. در ارزیابی قابلیت آسیاب نیز عوامل بسیار مهمی چون مقدار خاکستر محصول، رنگ آن و اینکه بدون چسبیدن و گلوله شدن به آسانی از الک عبور کند نقش دارند.
 
  دستگاه تمیز کردن گندم

دستگاه تمیز کردن گندم ( سیستم TRİYOR) شرکت ماشین آلات یوجه باش، جهت جداسازی مواد اضافه احتمالی در گندم که در کیفیت آن تأثیر می گذارد، مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم را با تغذیه از گندمی که می خواهید از منبع تغذیه جدا کنید، به کار بیاندازید. محصولاتی که در روی Loadcell هایی که در زیر دستگاه است جمع می شوند، در صحه نمایش دیجیتال به صورت وزن خالص نشان داده می شوند. در انتهای کار 5 عدد محصول به دست می آید. گروه هایی که جدا شده اند عبارتند از:
 
 
1.      ذره ضعیف و ناتوان (زیر الک 2.2 میلی متر)، پودر
 
2.      بذر خارجی،
3.      ذره شکسته،
4.      ذره سالم،
5.      کاه درشت و سنگ
 
 
این دستگاه نه تنها فقط برای گندم بلکه برای تمیز کردن سایر حبوبات نیز با تعویض الک مورد استفاده قرار می گیرد. 
 
 
دستگاه تست خمیر
 
مقاومتی که خمیر در فواصل زمانی معین در برابر کشیدگی از خود نشان می دهد و قابلیت کشیدگی، پارامترهای مهمی می باشد که ویژگی های نان شدن آرد را مشخص می کند. این مربوط به نگه داری گاز دی اکسید کربن تولید شده توسط مخمر در طول تخمیر خمیر؛ قابلیت کشیدگی و مقاومت در برابر کشیدگی می باشد. در صنعت نانوایی و آسیابی، در کنترل مواد اولیه، صنایع مواد افزودنی (از قبیل اسید اسکوربیک، آنزیم های سلولاتیک و آنزیم موثر اکسیدان) و در تعیین ویژگی های خمیر و ثابت کردن آنها این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. آرد طبق روش آنالیز استاندارد در قسمت مخلوط کننده دستگاه به صورت خمیرهای 150 گرمی تهیه می شود و نمودار آنها در دقیقه های 45، 90 و 135 کشیده شده و در نتیجه بررسی دستگاه با نرم افزار مخصوص، کیفیت خمیر مشخص می شود. دستگاه به صورت مستقیم از روی رایانه صنعتی دارای صفحه اشاره ای موجود در روی دستگاه کنترل می شود. شکل دادن به خمیر و قلاب کشیدن از روی رایانه صنعتی دارای صفحه اشاره ای موجود در روی دستگاه کنترل می شود. نمودارهای کشیده شده با استفاده از نرم افزار ویژه موجود در روی رایانه صنعتی اندازه گیری، محاسبه و ثبت می شود.
 
مقادیر به دست آمده از دستگاه تست خمیر
 
-          مقاومت در 5 سانتی متری (R5)
-          حداکثر مقاومت (Rmax)
-          قابلیت ارتجاع(cm)
-           توان (cm2)
 
 

دستگاه تست آرد

 

دستگاه تست آرد شرکت ماشین آلات یوجه باش، دستگاهی است که جهت تعیین ویژگی های رلوژیکی خمیر مورد استفاده قرار گرفته و اطلاعات مهمی در رابطه با ویژگی های نان شدن آرد ارائه می نماید. در این دستگاه مقاومتی که خمیر در حین ورزیدن نسبت به پالت های ورزنده از خود نشان می دهد و همچنین خطوط رسم شده در روی رایانه صنعتی موجود در روی دستگاه با استفاده از نرم افزار مخصوص، ثبت می شود. دستگاه به صورت مستقیم از روی رایانه صنعتی دارای صفحه اشاره ای موجود در روی دستگاه کنترل می شود. در روی دستگاه بورت شیشه ای وجود ندارد. این دستگاه دارای سیستم توزیع آب ویژه بوده و امور آبرسانی از روی رایانه صنعتی دارای صفحه اشاره ای موجود در روی دستگاه کنترل می شود. کلیه ویژگی های خمیر در روی رایانه صنعتی اندازه گیری، محاسبه و ثبت می شود.
 
مقادیر به دست آمده از دستگاه تست آرد
 
-          میزان جذب آب (%)،
-          مدت ورز آمدن خمیر (دقیقه)،
-          مقاومت خمیر (دقیقه)،
-          میزان نرم شدن (E.U.)
 

 

 

 

 

 دستگاه خشک کننده گلوتن

 دستگاه خشک کننده گلوتن شرکت ماشین آلات یوجه باش، نمونه را در دمای 150 درجه سانتی گراد در مدت 4 دقیقه خشک می کند. اندازه گیری وزنی که پس از خشک شدن انجام می شود وزن واقعی خشک آن می باشد.

 

دستگاه سدیمانتاسیون

 

دستگاه سدیمانتاسیون شرکت ماشین آلات یوجه باش بر اساس روش آنالیز خود در مدت زمان 5 دقیقه تنظیم شده و در سرعت ثابت دقیقه ای 40 واکنش نشان می دهد و به صورتی طراحی شده است که 6 عدد لوله آزمایشگاهی را بتوان جایگزین نمود. کاربر در عین حال می تواند با 6 نمونه مختلف تست انجام دهد. کلیه کنترل ها از روی صفحه ال سی دی اشاره ای موجود در روی دستگاه انجام می شود. از روی صفحه اشاره ای می توان روش های سدیمانتاسیون و سدیمانتاسیون اصلاحی را انتخاب نمود. در روی صفحه اشاره ای اطلاعاتی از قبیل تاریخ، ساعت، مدت تست و موقعیت عملکرد قابل مشاهده می باشد. کاربر در حین مدت زمان استراحت 120 دقیقه ای تست سدیمانتاسیون اصلاحی می تواند تست سدیمانتاسیون معمولی را انجام دهد و مدت زمان 120 دقیقه ای را از روی صفحه ال سی دی مشاهده نماید.

 

 

 

دیسک آسیاب غلات سنگ زنی، گندم، مالت، جو، نخود، ذرت، پلت، سویا و سایر محصولات در دسترس است. نمونه ها به سرعت بین دیسک های فولاد تیز تراش. فاصله بین دیسک های قابل تنظیم برای ارائه توزیع اندازه ذرات است. آسیاب دیسک دارای طراحی قوی و کم سر و صدا. دیسک های طراحی شده برای جلوگیری از توسعه گرما در طی عمل سنگ زنی. تمام مواد دانه ای است در فنجان 250 میلی لیتر جمع آوری شده.

دیسک آسیاب مناسب برای آماده سازی نمونه برای آهنگسازی تعریف، رطوبت، شاخص اندازه ذرات و تجزیه و تحلیل پروتئین NIR است. آسیاب قادر به خرد کردن مواد، که دارای محتوای چربی کمتر از 20٪ است. 20 ثانیه (بسته به رطوبت و چگالی نمونه) - آسیاب دیسک می توانید 50 نمونه گرم در 15 سخت کار کردن.

مشخصات فنی:
ابعاد: (ارتفاع * عمق * عرض) 530 میلی متر × 350 میلی متر × 450 میلی متر
انرژی: 220 V AC، 50 - 60Hz قدرت
وزن خالص: 38 کیلوگرم

 

دستگاه تزریق  ویتامین

جهت تزریق بین 1 تا 50 گرم محصول در دقیقه قابل استفاده می باشد. نیازی به رقیق کردن ویتامین (مواد افزودنی) نمی باشد. با استفاده از لوازم کروم تولید شده است. در قسمت بونکر مخلوط کن مخصوص موجود می باشد. از دو قسمت تزریق محصول تولید شده است. در قسمت اول واحد تغذیه 20 گرم به واحد تغذیه پائینی می رساند.  واحد تغذیه پائینی در هر قسمت از حمل در حدود یک گرم محصول حمل می کند. بدین ترتیب تزریق  محصولات دقیق تر انجام می شوند. با پتانسیل سنج کنترل می شود. در 100 هرتز حداکثر 100 گرم محصول را تزریق می کند. در 50 هرتز 50 گرم محصول را تزریق کرده و در 25 هرتز نیز 25 گرم محصول تزریق می کند. در سیستم تزریق، محصولی که قرار است تزریق شود به صورت پودر در داخل محصول تزریق می شود. مواد افزودنی به صورت پودر نامنظم تزریق می شوند.

 

 

 

بخش تخمیر

 

بخش تخمیر از کوره جدا می باشد. در بخش تخمیر دما و بخار کنترل می شود. به دلخواه می توانید دستگاه تولید بخار سرد نیز تهیه کنید. 

 

 

مقیاس میزان استخراج - KBTA، دورا، DKRA
دامنه استفاده
برای اندازه گیری میزان توان به طور مداوم مواد و وزن برای نظارت بر مواد فله طراحی شده است. اطلاعات دقیق است از نظر عملکرد آسیاب با نصب یک گروه از فلس در خطوط تولید مختلف بدست آمده است.
 
زمینه برنامه
* در صنایع غذایی
- کارخانه های تولید آرد و آسیاب سمولینا
- گیاهان پودر شیر
* در دیگر کارخانه های صنعتی مشابه

 

شرکت ماشین آلات یوجه باش دارای سیستم مخزن سرمایشی همراه با گردش آب و دستگاه تعداد افت می باشد. با برقراری ارتباط بین دستگاه تعداد افت و مخزن سرمایشی به صورت مستقیم، در طول مدت استفاده از دستگاه در مصرف آب به مقدار قابل توجهی صرفه جویی می شود. این دستگاه حداکثر تا 5+ درجه سانتی گراد سرما می دهد. دمای سرمادهی از روی صفحه دیجیتال دستگاه قابل تنظیم می باشد.

 

 

برس گندم

برس گندم شرکت ماشین آلات یوجه باش، دستگاهی است که آرد سبوس دار و آرد گندم سخت را از گندم جدا می سازد. در حین انجام این کار از یک مکانیسم الک مخصوص دارای تیغه های بادی استفاده       می شود. گندم سختی را که در دست دارید به دفعات از دستگاه عبور داده و در محاسبه بازدهی مورد استفاده قرار دهید.

 

آسیاب چکش دار

بدنه آن از فلز ضد صدا تولید شده است. به دلیل منبع دارای جریان هوا، نمونه قابل آسیاب وارد محوطه فلزی آسیاب می شود. چکش موجود در روی آسیاب 16.800 دور/دقیقه می چرخد و نمونه را از الک عبور می دهد. نمونه آسیاب شده در ظرف جمع آوری فولادین جمع می شود. به صورت اختیاری می توانید این محصول را با یک منبع موتوری که در روی آسیاب قرار گرفته است، دریافت کنید. با این منبع حبوبات دارای رطوبت بالا آسان تر آسیاب می شوند. نمونه های انجام شده در الک های استاندارد 0.8 میلی متری برای استفاده در آنالیزهای:

الف) تعداد ریزش،

ب) آنالیزهای NIR،

ج) شستشوی گلوتن و شاخص گلوتن

مناسب می باشد. به صورت اختیاری می توانید الک های دارای سوراخ با قطر متفاوت، دریافت کنید. در بین نمونه ها نیازی به تمیز کردن دستگاه نمی باشد. به دلیل تغذیه آرام حتی محصولاتی را ه دارای 25% رطوبت می باشند را نیز به آسانی آسیاب می کند. چارچوب آن دارای عایق صدا می باشد. 300 گرم نمونه را در 30 الی 50 ثانیه آسیاب می کند ولی در نظر داشته باشید که وابسته به میزان رطوبت این مقدار تغییر خواهد کرد.

 

 

 

دستگاه تمیز کردن حبوبات دارای سیستم الک

 

دستگاه تمیز کردن حبوبات دارای سیستم الک، سنگ و سایر اجسام خارجی موجود در محصولاتی که از مزرعه ویا انبار آورده شده اند را جدا می کند. این دستگاه در یک بار (در حدود 10 دقیقه) حداکثر می تواند 1 کیلوگرم محصول را تمیز کند. محصولی را که قرار است تمیز کند به چهار بخش تقسیم می کند. در روی محصول 3 عدد الک قابل تعویض موجود می باشد.

 

 

 دستگاه تولید ماکارونی 3 الی 5 کیلوگرم

 

ظرفیت دستگاه تولید ماکارونی 3 الی 5 کیلوگرم می باشد. مناسب جهت استفاده در رستوران ها، هتل ها و مراکز مشابه می باشد. استفاده و تمیز کردن این دستگاه ها بسیار آسان است. این دستگاه جهت جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی از کروم و فسفوبرنز تولید شده است. 

کوره خاکستر
خاکستر؛ بقایایی است که اکسید مواد معدنی در نتیجه سوزاندن ماده نباتی در حرارت بالا (900-450 درجه سانتی گراد) به جای می گذارد. مواد معدنی موجود در گندم، از بیرون به داخل کاهش می یابد. در اندوسپرم 0.3% و در گندم کامل 6 تا 8% می باشد. ترکیب خاکستر به مقدار مواد معدنی موجود در خاکی که خاکستر در آن پرورش یافته، امکان دریافت املاح از طرف گیاه و وضعیت کودرسانی مربوط می شود. معمولا" بین 1.3 الی 2.5% و در گندم های کشور ما بین 1.34 الی 2.1% می باشد. مقدار خاکستر موجود در گندم ها با بازدهی آرد رابطه بسیار نزدیک دارد. معمولا" مقدار خاکستر آردهایی که از گندم های مختلف به دست آمده و دارای بازدهی مشابه می باشند، بسیار متفاوت است.با استفاده از این ویژگی مقدار خاکستر آرد ها تعیین شده و بر اساس این مقادیر بازدهی آنها در نمودار مخصوص خاکستر (mosh) مشخص می شود. در مرحله آسیاب پوسته گندم به صورتی که به میزان حداقل وارد آرد شود؛ تمیز کردن، حرارت دادن، تنظیم غلتک و شماره الک را انتخاب کرده مقدار مناسب آن در آرد تنظیم می شود.

 

 

 دستگاه سانتریفوژ گلوتن

در دستگاه سانتریفوژ گلوتن شرکت ماشین آلات یوجه باش، مقدار مورد نظر گلوتن مشخص می شود. دستگاه سانتریفوژ گلوتن در سرعت 6000 دور/دقیقه در مجموع 1 دقیقه کار می کند. در روی دستگاه به غیر از دکمه روشن-خاموش دستگاه دکمه دیگری وجود ندارد. کلیه کنترل ها از روی صفحه ال سی دی اشاره ای موجود در روی دستگاه انجام می شود. در دستگاه سیستم قفل کننده خودکار موجود می باشد که در آغاز تست درب فوقانی را قفل می کند. در روی صفحه اشاره ای اطلاعاتی از قبیل تاریخ، ساعت، مدت تست و موقعیت عملکرد قابل مشاهده می باشد.

 

در دستگاه شمارشگر شرکت ماشین آلات یوجه باش، دو قطعه و چاپگر حرارتی موجود می باشد. این دستگاه در عین حال با دو نمونه کار می کند و با محاسبه متوسط اطلاعات مربوط به تست را می توان از چاپگر دریافت کرد. این دستگاه مطابق روش شمارشگر کلاسیک و شمارشگر فونگال کار می کند. این دستگاه بر اساس ارتفاع منطقه مورد استفاده، نقطه جوش را به صورت خودکار تنظیم می نماید. در روی دستگاه به غیر از دکمه روشن-خاموش دستگاه دکمه دیگری وجود ندارد. کلیه کنترل ها از روی صفحه ال سی دی اشاره ای موجود در روی دستگاه انجام می شود. در روی صفحه اشاره ای اطلاعاتی از قبیل تاریخ، ساعت، مدت تست و موقعیت عملکرد قابل مشاهده می باشد. این دستگاه دارای PIC   کنترل  .  در این دستگاه جهت جلوگیری از هدر رفتن آب مقطر موجود در حمام آب گرم به صورت بخار، در بدنه حمام سیستم گردش آب و سیستم ثابت کننده فشار بخار موجود می باشد. در اطراف مخزن جوش آوردن آب، قسمت محافظ حرارتی جهت کاربران فنی موجود می باشد.

 

 استونر خشک - TKTA

استفاده می شود برای برداشتن سنگ، توپ گل، شیشه ای و یا قطعه فلزی از غلات، حبوبات
 زمینه های کاربرد
* در صنایع غذایی
- کارخانه ذرت
- کارخانه روغن
- کارخانه مالت
- کاکائو و قهوه گیاهان

 

 

دستگاه تکان دادن الک:
دستگاه تکان دادن الک شرکت ماشین آلات یوجه باش، از سیستم 8 قسمتی تشکیل شده است. قطر الک ها 200 Ø می باشد. چهارچوب الک از پلاستیک مخصوص تولید شده است. با حرکات دایره ای کار       میکند. زمان کارکرد را می توانید با استفاده از صفحه کنترل روی دستگاه انتخاب کنید. سیستم به صورت کنترل PIC طراحی شده است.

  آسیاب ترکیب شده
آسیاب ترکیب شده شرکت ماشین آلات یوجه باش دارای سیستم آسیاب 4 غلتکی می باشد که با حرارت و بدون حرارت نمونه های گندم را با موفقیت آسیاب کرده و با سیستم تیغه بادی خود الک می کند، آرد باقی مانده در روی گندم را از آن جدا می کند. قبل از آسیاب با یک آرد نمونه، نیازی به تمیز کردن آسیاب نمی باشد. با برگرداندن دگمه آسیاب به عقب گندم های باقی مانده و سایر محصولات دیگر را در روی الک، غلتک آسیاب و غیره از دهانه جلویی با استفاده از تیغه های بادی به بیرون می اندازد. در ارزیابی قابلیت آسیاب عوامل بسیار مهمی چون مقدار خاکستر محصول، رنگ آن و اینکه بدون چسبیدن و گلوله شدن به آسانی از الک عبور کند و همچنین استفاده از آسیاب مناسب در نمونه آرد به دست آمده نقش بسیار مهمی دارند. در نتیجه نمونه آرد و گندم آسیاب شده بدون کم و کسر از آسیاب گرفته می شود. بدین ترتیب نمونه آرد و گندم آسیاب شده را وزن کرده و حساب بازدهی به آسانی و به صورت صحیح انجام خواهد شد. دریافت کردن آرد بیشتر از آنچه که گندم می دهد، باعث افزایش مقدار گندم می شود و در نتیجه مقدار خاکستر موجود در آرد، مقدار گلوتن و مقاومت خمیر افزایش می یابد. تعیین بازدهی آسیاب صحیح نیست بلکه تعیین بازدهی آرد مورد استفاده صحیح می باشد. دریافت آرد از گندم به میزانی که گندم آرد می دهد برای به دست آوردن نتایج صحیح در تست های دیگر بسیار مهم می باشد.

 

  1. پودر و کاه

  2. ذره ضعیف و ناتوان

  3. ذره پاک شده

  4. مواد خارجی درشت

 

 

 

دستگاه تزریق ویتامین
این دستگاه توسط مواد فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این دستگاه دارای موتور دنده متصل به سرعت واحد کنترل، فن خنک کننده، پیچ نوار نقاله و یک میکسر ویژه در بخش پناهگاه است. دستگاه فراهم  می کند دوز از مواد افزودنی آرد مانند اسیدهای اسکوربیک، گلوکز اکسیداز، مواد پر کردن و غیره

 

 

بهترین تصفیه کننده ARYAN
به عنوان یک عضو از نسل جدیدی از ماشین آلات که در طول 60 سال گذشته طراحی های ابتکاری و با دوام ساخت و ساز آن یک ماشین بسیار قابل اعتماد، کارآمد و قدرتمند برای تصفیه و طبقه بندی از سمولینا در آرد، گندم دوروم و ذرت آسیاب باعث می شود تبدیل شده است.

  اصل کار

میزان جریان این محصول توسط یک دروازه فراهم می کند که یک توزیع کامل از محصول در طول کل عرض غربال تنظیم می شود. خلاء ایده آل در طول سطح الک است که توسط یک کانال هوا آیرودینامیکی با تنظیم سوپاپ دست آمده است. این را نگه می دارد سبوس و دیگر مشتقات سبک معلق و به تخلیه گرفته و جمع آوری جعبه زیر. سمولینا و سبوس توسط عمل الک غربال جدا شده است. تمیز کردن غربال است برس انجام می شود.

 


نسل جدید  Similago

SIMILAGO  برای سنگ زنی بالا، مستمر و مداوم از غلات مانند گندم، ذرت، چاودار، املای، جو و سورگوم طراحی شده است. نرخ خوراک یکنواخت در سراسر رول سنگ زنی تضمین سخت کار کردن سازگار است.
از لحاظ ساختاری، دارای یک قاب محکم است که یک نوع میز، دقت ماشین با استفاده از ماشین آلات مدرن ترین CNC. فولاد با استفاده از یک فولاد کربن بالا با کیفیت خاص است. یاتاقان ها و رول سنگ زنی به طور مستقیم در به قاب نصب شده است.قطعات تماس محصول داخلی از فولاد ضد زنگ که پیوستن و تجمع کالا و تراکم نیز متوقف شده است

 

 

 

آسیاب چکشی زهرابه

 
دامنه استفاده
 طراحی شده است برای خرد کردن دانه.
زمینه های کاربرد
 
* در صنایع غذایی
- در کارخانه های تولید آرد سنگ زنی احشاء
- در کارخانه های تولید خوراک آسیاب خوراک و کیک expeller
- در کارخانه های تولید روغن برای استخراج غذا، کیک expeller
در dehaulling (لایه برداری) گیاهان برای بدنه جو دو سر و آسیب دیده (شکسته) برنج -

اصل کار
این محصول به طور منظم به آسیاب چکش با استفاده از یک تغذیه کننده مناسب تغذیه شوند. اندازه ذرات با استفاده از یک روتور با انبردست، که جلب کالا کاهش می یابد. روند ضرب و شتم در خواهد رفت تا زمانی که ذرات از طریق غربال سوراخ، که روتور را احاطه کرده پرت. پس از آن محصول در یک قیف جمع آوری شده.
آسیاب چکش می تواند به طور مستقیم بالا یک سیلو نصب شده به طوری که این محصول را می توان به طور مستقیم به سیلو تخلیه می شود. در چنین مواردی، سیلو باید با یک سیستم مکش مجهز شود، با ظرفیت حداقل 10 متر مکعب در دقیقه است. برای محافظت از روتور و سوراخ غربال یک آهنربای قوی باید به قبل از آسیاب چکش ساخته شود.
سبوس دان - DKFS
حصول اطمینان از عملکرد آرد بالا.
زمینه های کاربرد
* در صنعت فرآوری مواد غذایی
-Flour آسیاب
آسیاب -Semolina
ساختار
- ساختار ورق جوش داده شده
- روتور آماری متعادل مجهز به چهار انبردست، هر کدام با زاویه قابل تنظیم و فاصله تا پوشش،
- شفت نصب شده بر روی دو ردیف کروی غلتک ها و حمایت ها
- پوشش ساخته شده از فولاد ورق های سوراخ به خصوص به شکل برای جلوگیری از آشفتگی داخلی،
 قابل تنظیم برای تغییر نرخ محصول از طریق دستگاه
- دو درب های گسترده ای اجازه دسترسی آسان برای بازرسی و حذف صفحه نمایش.
 
اصل کار
این محصول به سمت صفحه نمایش با استفاده از یک بال پرتاب - نصب روتور، که به صورت افقی چرخش؛ در نتیجه، آرد و سبوس از یکدیگر جدا می شود. با توجه به نیروی گریز از مرکز، محصول به سمت صفحه نمایش که اندازه از قبل انتخاب شده است پرتاب می شود. در طول فرآیند غربالگری، آرد از طریق صفحه نمایش عبور می کند و اندازه های بزرگتر از سبوس به خروجی تخلیه می شود.

سیلو تخلیه - PSKB-PSUB

زمینه های کاربرد
* در صنعت فرآوری مواد غذایی
- آرد و سمولینا آسیاب
- کارخانه ماکارونی
- دانه میلز
* در دیگر کارخانه های صنعتی مشابه
اصل کار
با استفاده از اعداد براکت بند بند آزادانه معلق یک بخش پایین پان مانند است با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان در نوسان بود. جریان محصول توسط درج مناسب، که در تخلیه برای جریان رو به پایین ایده آل از سبوس فله، است که در بن ذخیره شده ثابت تنظیم می شود.

 

 ماشین تقلیل فشرده - TCTS

زمینه های کاربرد
* در صنایع غذایی
- در واحد تمیز کردن خشک از سمولینا و آرد میلز

- در گیاهان دانه که در آن فرآیند مرطوب مورد نیاز است
ساختار
دستگاه از جنس استنلس استیل ساخته شده، متشکل از نیمه مدور 25 درجه سانتی کرم تمایل با تلق شیشه ای پوشش،
- روتور شامل 600 پیچ میلی متر و 1700 میلی متر
- ساختار بخش آهن میدان حمایت از پیچ نوار نقاله، جریان آب به تجهیزات کنترل و موتور،
- دستی سوپاپ برای بستن مدار آب اداره می شود.
اصل کار
 
جریان دانه ورود به پوشش تبلیغ سنسور جریان آب. آب به دانه پاشی و مخلوط با آن است. تیغه فشار دانه مخلوط شده با آب به خروجی دانه. قادر به اضافه کردن تا 5 درصد آب به گندم تمیز با حتی توزیع رطوبت. اجتناب دانه شکستگی، به حداقل رساندن سایش روتور و به سرعت عملیاتی محدود مانع از لطف عدم تعادل آن است. توزیع آب به هسته سریع و یکنواخت با نفوذ کامل و جذب است.

 

 

 

 

این دستگاه شامل سه بخش اصلی است. دو جعبه غربال و یک چارچوب مرکزی حاوی واحد درایو. این بخش ها با استفاده از پیچ و پرتوهای متقاطع مونتاژ شده است.
ممکن است که به جدا کردن دستگاه به سه بخش اصلی برای آسان حمل و نقل، حمل و نقل و عمل بالا بردن به طبقه نصب.
* 2 قطعه جعبه غربال متقارن طراحی شده
* مسکن درایو 1 قطعه
* 2 اسلحه قطعه حامل
* 1 مجموعه ای از گروه های تعلیق از جمله میله های تعلیق
چارچوب درونی شامل تمام قطعات برخورد با حرکت دستگاه، به طور خاص، موتور الکتریکی، شفت و جرم وزنه. طیف شفت - واحد وزنه است یاطاقان ¬ های توپ دو bedded. واحد درایو به راحتی با از بین بردن پانل سمت بزرگ را پوشش چارچوب مرکزی قابل دسترسی است.

زمینه های کاربرد
 
* در صنایع غذایی
- کشتارگاههای گندم، چاودار، جو، ذرت و جو
- گیاهان قهوه و محصولات مشابه پردازش
- و سایر محصولات غذایی کارخانه های فرآوری

 نوار نقاله های زنجیره ای

عمدتا مورد استفاده برای انتقال همه نوع مواد فله در صنایع غذایی

زمینه های کاربرد
* در صنایع غذایی
- آرد میلز، میلز سمولینا و کارخانه های تولید خوراک
- بادام زمینی  - بادام کارخانه
- شکر و نمک گیاهان
- کارخانه کاکائو
- سویا و برنج گیاهان
- مواد اولیه، دانه، سیلوهای ذخیره سازی غلات و فروشگاه های
* دیگر گیاهان پردازش مواد غذایی مشابه

 


 

 مگنت (نوع لوله) - KDMB

دامنه استفاده
برای تخلیه  ذرات فلزی  به صورت جداگانه  استفاده می شود.

زمینه های کاربرد
* در صنایع غذایی
- کارخانه های تولید آرد و آسیاب سمولینا
- دانه میلز
- همه گیاهان تمیز کننده دانه غلات
- گیاهان پردازش دانه
- کارخانه روغن
* در کارخانه تخته سه لا
اصول کار
این محصول وارد محفظه لوله ای شکل از ورودی، و عبور بیش از یک آهنربا است. آهنربا دوره باز می شود و ذرات فلزی می توان به طور خودکار تخلیه می شود.

 

 درام Detacher - DTDA

دامنه استفاده
 استفاده می شود برای شکستن تکه آندوسپرم، که پس از رول کاهش به دست آمده، به طوری که آن را برای فرآیند تولید آرد کمک می کند.
زمینه برنامه
* در کارخانه های تولید آرد
- در معابر سمولینا درشت و زیبا
- پس از آسیاب غلتکی و یا قبل از ورودی plansifter
ساختار
بدنه فولادی استوانه ای است که توسط غرفه از هر دو طرف حمایت کرده است. طراحی پشتیبانی اجازه می دهد تا درام detacher به روی زمین نصب شود و یا از سقف معلق شود. روتور با چهار کتک زننده مجهز. آن است که در هر دو به پایان می رسد با یاطاقان ¬ های توپ، که در خارج از نصب bedded. روتور می توان با هدایت سیستم همراه یا تسمه قرقره یا از ورودی و یا سمت خروجی هدایت   می شود.

 

 کنترل Plansifter - RKES

دامنه استفاده
برای پر کردن شکاف بین plansifter بزرگ و plansifter آزمایشگاهی به کار می رود ظرفیت plansifter است با در نظر گرفتن نوع کاربرد و درجه پارچه ابریشمی تعیین می شود.

به طور گسترده ای در زمینه های مختلف صنعتی و همچنین استفاده می شود:
* در flourmills: برای گندم، ذرت و گیاهان دانه مشابه است.
* در کارخانه های تولید خوراک: برای الک نهایی از وعده های غذایی فرموله خوراک، ذرت، خوراک پلت خرد شده، جو، جو دوسر و برای از بین بردن مواد درشت باقی مانده پس از سنگ زنی و فرآیندهای مشابه است.
* در گیاهان مختلف پردازش مواد غذایی: برای روند سوپ فوری، غذای کودک، شکر و چای الک.
* در کارخانه های صنعتی دیگر: برای الک پلاستیک، نمک و مواد فله.

 


قفل هوا - KHKM

استفاده می شود برای جدا کردن هوا از محصول،  که از یک سیکلون جدا به سیستم های پنوماتیک تخلیه می شود. این است که در زیر جدا طوفان و فیلتر هوا نصب شده است.
زمینه های کاربرد
* در صنعت مواد غذایی
- کارخانه های تولید آرد و آسیاب سمولینا
- گیاهان بیسکویت و ماکارونی
* صنایع شیمیایی
- رنگ، پلاستیک، و صنعت مواد شوینده
* صنعت چوبی
* صنعت خاک
* صنعت سیمان
* در دیگر کارخانه های صنعتی مشابه
اصل کار
از قفل هوا ورودی مخلوط هوا و کالا وارد اتاق، که با تثبیت تیغه (بال) در شفت روتور ایجاد شده است. با توجه به تحمل دقیق و استاندارد بین مسکن بدن و روتور، این محصول از هوا جدا شده و به طور منظم بدون هیچ گونه نشت تخلیه می شود.
با توجه به ویژگی های هوا نشت ضد قفل هوا، فرار از محصول همراه با هوا، که توسط فرد موجود مکیده جلوگیری کرد.

 

سرند محصولات مواد غذایی
دامنه استفاده
به طور منظم تغذیه  گرانول  آرد یا پودری به یک خط انتقال و یا یک ماشین در یک نرخ مناسب.
برای جمع آوری بهینه آرد  از فیلتر، برای تغذیه خط پنوماتیک مربوطه.
زمینه های کاربرد
* در صنعت مواد غذایی
- کارخانه های تولید آرد و آسیاب سمولینا
- دانه میلز
* در دیگر کارخانه های صنعتی مشابه

 

 

SEA ECHO
خاص: برای آجیل (فندق، گردو، بادام، دانه زردآلو، پسته، و غیره)
منحصر به فرد: با تشدید مرتب سازی فن آوری و سینی تغذیه
فن آوری: بی نظیر نسبت بازده و قیمت، در مقایسه با IR، لیزر و یا RX تکنولوژی مرتب سازی
دقیق: تصور به مرتب کردن پوسته، سنگ، فلزات، شیشه، و غیره از مغز
قابل اعتماد: با تشکر از بیش از 40 سال تجربه

 

  PIXEL SEA
بهترین در ESSENTIAL
انعطاف پذیر: از 1 به 5 آبشار
فن آوری: در دسترس را به تک رنگ، NIR، نسخه UV
دقیق: 4 آستانه برای کنترل حساسیت روشن و تاریک و برای کنترل بعدی از نقص. 0.2MM قطعنامه نوری.
قابل اعتماد: با تشکر از بیش از 40 سال تجربه
منحصر به فرد: با کج کردن جعبه نوری برای باز کردن با آنها آسان است

 

 

 نهایی: با وضوح بالا جور سه رنگی کامل رنگ RGB با سیستم شکل اندازه یکپارچه شده است.
تهیه تصویر با استفاده از تکنولوژی HSI به دیدن تقریبا به عنوان یک چشم انسان: فن آوری. NIR اضافی و دوربین InGaAs دسترس
دقیق: نرم افزار SEA-کروم می تواند به 16 خانواده از نقص را شناسایی کند. 0.1mm قطعنامه نوری
حداکثر ظرفیت: بالاترین ظرفیت تولید RGB جور سه رنگی با 1 تا 7، مدل سینی
انعطاف پذیر: چند مدل بخش در 4 بخش کامل مستقل
قابل اعتماد: با تشکر از بیش از 40 سال تجربه در مرتب سازی الکترونیکی
منحصر به فرد: با مهر و موم شده، مشروط و کج جعبه نوری برای باز کردن با آنها آسان است